Hivatalosan is elkezdődött az új tévés idény, habár egyelőre még csak új sorozatokat próbáltam be, de ezek közül tény és való, hogy eddig a legnézhetőbb a Brooklyn Nine-Nine volt. Bevallom őszintén nem igazán emlékszem, hogy lett-e volna évekig futó rendőrös sitcom, így – főleg látva a nézettséget – ennek sem jósolok hosszú jövőt. Az előzetesek nagyon sok mindent lelőttek, sajnos, de ennek ellenére úgy voltam vele, hogy teszek vele egy próbát, hisz jelen helyzetben szabadságomat töltöm, s épp nincs mit csinálnom, s egész nap korábbi szériákat újranézni sem olyan élvezetes, mint amilyennek látszik.

Az alap koncepció egy rendőrőrs körül zajlik, ahol a többségnek mindig van valami kis hátütője, ami miatt olyan szituációkba bonyolódik, amelynek köszönhetően mosolyra görbülhet a szánk. Ezzel nem is lenne baj, csak az előzetesben gyakorlatilag már a poénok több, mint a felét ellőtték, így gyakorlatilag kevés olyan szituációval találkozhatunk, amitől mosoly ülhet az arcunkra, ha láttuk az kedvcsináló trailert.
Rengeteg karaktert dobáltak bele a készítők, hisz minden bizonnyal biztosra mentek, hogy mindenki találjon magának egy legalább egy olyan karaktert, amely kedvencévé váljon. Bevallom őszintén én nem nagyon találtam olyat, aki irritált volna, s véleményem szerint remekül osztották ki a szerepeket még akkor is, ha ennek ellenére még találhatóak a sorozatban hibák, amelynek köszönhetően nem hiszem, hogy a következő epizódra is maradnék.
Fentiek mellett természetesen sikerült pár ismert(ebb) színészt is beledobálni a bevezető epizódba, hogy a célközönség minél szélesebb lehessen, bár ez sajnos nem igazán úgy működik, mint ahogyan kellene. A legnagyobb problémám nekem leginkább mégis azzal volt, hogy az egész széria alatt úgy éreztem, mint ha lapos lenne az egész.

Összességében nem mondom, hogy iszonyatos volt az egész. Inkább azt mondanám, hogy olyan közepes. Ami régebben jelentett volna még pár epizódnyi előnyt, de időhiány miatt inkább ezt is passzolom. Mindenesetre bízom abban, hogy akad olyan széria, ami majd elnyeri a tetszésemet.