
Annak ellenére, hogy megfogadtam zenei téren több dolgot már nem vásárolok, mai napon mégis betértem a közelben található műszaki boltba, s a leértékeléseknek köszönhetően végül jelentős hozzászólásokat elolvasva magamévá tettem egy Huawei Freebuds 7i-t, amely jelenleg az egyik általam vásárolt legdrágább vezeték nélküli fülhallgató. A redmi buds 6-tól búcsút vettem, mert egyszerűen nem tudtam megbékélni azzal, hogy olykor eldobálja a jelet, s emellett néha érdekesen szólt. Ebből fakadóan pedig úgy döntöttem a Hi-Fi díj jelölést és az LDAC kodekkel rendelkező fülest választok.
Egyelőre megvagyok elégedve vele, habár a tok erősen tartja a fülhallgatót, viszont elég nehéz kiszedni belőle. Kapkodva nem érdemes, mert könnyen kieshet a kezünkből. Viszont a zajszűrője elég komolyra sikerült. Egyetlen negatívum a hozzá tartozó szoftver, mely sajnos a play áruházból nem érhető el.